CORREUS DELS ESPECIALISTES. CURS 20-21

CORREUS DELS ESPECIALISTES. CURS 20-21
28 Oct 2020

Aquí podeu consultar els correus de tots els especialistes de l’escola.

Comunitat de petits

Mestre/aEspecialitatMail
Yaiza Ramos Educació Especial yaiza.ramos@escolalestel.cat
Raquel Ortiz Reforç P4 raquel.ortiz@escolalestel.cat
Desirée Cobo Reforç P5 desiree.cobo@escolalestel. cat

Comunitat de mitjans

Mestre/a EspecialitatMail
Anna Gallego Educació Especial anna.gallego@escolalestel.cat
Àlex Calafell Anglès i Educ. Física alex.calafell@escolalestel.cat
Anna Whitehouse Música anna.whitehouse@escolalestel. cat

Comunitat de grans

Mestre/a EspecialitatMail
Vanessa Rodriguez Educació Especial vanessa.rodriguez@escolalestel.cat
Mª Josep Martinez Anglèsmajosep.martinez@escolalestel.cat
Anna Whitehouse Música 5è anna.whitehouse@escolalestel. cat
Miguel Rueda Educ. Física 4t i 6è miguel.rueda@escolalestel.cat

Share

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *