escola l'estel

Contacta amb nosaltres

Adreça

Felip II, 54 – 08027 Barcelona

Telèfon

93 351 16 98

Correu

escola-lestel@xtec.cat

Email

Envia’ns un Missatge

Curs 2020/2021

Correus dels Tutors/es

Aquí podeu consultar els correus de tots els tutors/es de l’escola.

P3A Marisa Prieto

marisa.prieto@escolalestel.cat

P3B Alba Ballesté

alba.balleste@escolalestel.cat

P4 Mercè Carles

merce.carles@escolalestel.cat

P5 Irene Artièda

irene.artieda@escolalestel.cat

1r Diana Gomez

diana.gomez@escolalestel.cat

2n Javi Gozalo

javi.gozalo@escolalestel.cat

3r Júlia Rodriguez

julia.rodriguez @escolalestel.cat

3r Marta Such

marta.such@escolalestel.cat

4t Pilar Comas

pilar.comas@escolalestel.cat

5è Blanca Martín

blanca.martin@escolalestel.cat

6è David Carrera

david.carrera@escolalestel.cat

Curs 2020/2021

Correus dels Especialistes

Aquí podeu consultar els correus de tots els especialistes de l’escola.

Comunitat de petits

Yaiza Ramos Educació Especial

yaiza.ramos@escolalestel.cat

Raquel Ortiz Reforç P4

raquel.ortiz@escolalestel.cat

Desirée Cobo Reforç P5

desiree.cobo@escolalestel. cat

Comunitat de mitjans

Anna Gallego Educació Especial

anna.gallego@escolalestel.cat

Àlex Calafell Anglès i Educ. Física

alex.calafell@escolalestel.cat

Anna Whitehouse Música

anna.whitehouse@escolalestel. cat

Comunitat de grans

Vanessa Rodriguez Educació Especial

vanessa.rodriguez@escolalestel.cat

Mª Josep Martinez Anglès

majosep.martinez@escolalestel.cat

Anna Whitehouse Música 5è

anna.whitehouse@escolalestel. cat

Miguel Rueda Educ. Física 4t i 6è

miguel.rueda@escolalestel.cat