Bloc El nostre dia a dia


Oct

28

2020
CORREUS DELS ESPECIALISTES. CURS 20-21

CORREUS DELS ESPECIALISTES. CURS 20-21

Aquí podeu consultar els correus de tots els especialistes de l’escola. Comunitat de petits Mestre/a Especialitat Mail Yaiza Ramos Educació Especial yaiza.ramos@escolalestel.cat Raquel Ortiz Reforç P4 raquel.ortiz@escolalestel.cat Desirée Cobo Reforç P5 desiree.cobo@escolalestel. cat Comunitat de mitjans Mestre/a Especialitat Mail Anna Gallego Educació Especial anna.gallego@escolalestel.cat Àlex Calafell Anglès i Educ. Física alex.calafell@escolalestel.cat Anna Whitehouse Música anna.whitehouse@escolalestel. cat Comunitat de grans Mestre/a Especialitat Mail Vanessa Rodriguez Educació...

Llegir mes...


Oct

26

2020
Educació i valors: “Comissió d’experts”. Comunitat dels Grans – 6è

Educació i valors: “Comissió d’experts”. Comunitat dels Grans – 6è

Al llarg d’un parell de sessions en el treball de tutoria a l’aula (cohesió de grup) hem fet grups de treball imaginant que som experts en salut. Hem pensat diverses mesures que adoptaríem per millorar la protecció dels infants de tot el món en aquest àmbit. “Els infants tenim dret a ser protegits”. El resultat el podeu veure en aquest vídeo ….


Oct

03

2020
“No sóc només un arbre. Sóc una llar. Una comunitat”.

“No sóc només un arbre. Sóc una llar. Una comunitat”.

Un nou curs ha començat, a vegades ens podem plantejat preguntes com: què espero d’aquest curs?, quines il.lusions tinc? o quins neguits tinc? …. entre d’altres que podrien sorgir … Serà un curs ple de somnis i de il.lusions. Recordeu que .. l’escola L’Estel és una escola que us acull.


Set

30

2020
CORREUS DELS TUTORS/ES. CURS 20-21

CORREUS DELS TUTORS/ES. CURS 20-21

Aquí podeu consultar els correus de tots els tutors/es de l’escola. Tutor/a Curs Mail Marisa Prieto P3-A marisa.prieto@escolalestel.cat Alba Ballesté P3-B alba.balleste@escolalestel.cat Mercè Carles P-4 merce.carles@escolalestel.cat Irene Artièda P-5 irene.artieda@escolalestel.cat Diana Gomez 1r diana.gomez@escolalestel.cat Javi Gozalo 2n javi.gozalo@escolalestel.cat Júlia Rodriguez 3r julia.rodriguez @escolalestel.cat Marta Such 3r marta.such@escolalestel.cat Pilar Comas 4t pilar.comas@escolalestel.cat Blanca Martín 5è blanca.martin@escolalestel.cat David Carrera 6è david.carrera@escolalestel.cat



Page 1 of 3012345...102030...Last »